Na plakacie widnieje napis 20 Dni Gminy Wielka Wieś, zdjęcie Zespołu Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną oraz Zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Podany jest tez program Dwudziestych Dni Gminy: 15 czerwca, sobota, godzina 17.30 do 19.00 Teatr jednej Miny -ale cyrk!- program dla dzieci, godzina 18.00 do 19.00 Koncert Orkiestry Dętej i artystów GOKiS, godzina 20.00 Koncert Zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz, godzina 21.30 do 24 zabawa taneczna. 16 czerwca niedziela godzina 16.00 Koncert Lady Famy dla dzieci, godzina 18.00 Koncert Zespołu Piękni i Młodzi, 19.30 do 24.00 Zabawa taneczna i wiele innych atrakcji.

20 Dni Gminy Wielka Wieś rozpocznie 15 czerwca o godzinie 17.00 Teatr Jednej Miny. Na ich pokazy cyrkowe zapraszamy wszystkie dzieci. O godzinie 17.00 bądźcie już gotowi do wspólnej zabawy. W to cyrkowe szaleństwo wraz ze swoimi gimnastycznymi pokazami doskonale wpisuje się Gymnastic z Modlniczki. Instruktorzy zaprezentują to czego można się nauczyć wstępując w ich szeregi. O godzinie 18.00 będziemy już powoli wchodzić w muzyczne rytmy. Na scenie pojawi się Orkiestra Dęta GOKiS wraz zaprzyjaźnionymi artystami. Koniecznie zajrzyjcie wtedy pod scenę by im poklaskać 😀 Poza tym tuż przed 19.00 Młodzieżowa Rada Gminy gdzieś w okolicy sceny będzie rozdawać materiały na festiwal kolorów. Przed godziną 20.00 rozpoczniemy oczekiwanie na gwiazdę tego dnia tzn. Zespół Varius Manx, którego chyba nikomu przestawiać nie trzeba!
Wielkie przeboje, miliony sprzedanych płyt, szczyty list przebojów, hity takie jak: „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Orła Cień” czy „Piosenka księżycowa”, które potrafią zanucić miliony Polakó
w. A do tego Zespół obchodzi 35 lat pracy artystycznej. Ponad godzina wspaniałej muzyki, a dla pokolenia urodzonego zwłaszcza  w latach ’80 to zapewne mnóstwo związanych z nią wspomnień. Po koncercie można będzie jeszcze do północy potańczyć przy muzyce dj K7.

W niedzielę możecie spokojnie spać do 15.30 😉 bo o 16.00 znów widzimy się z dzieciakami na koncercie Lady Famy, która wraz z wielką pandą na pewno zrobi furorę swoimi animacjami. Dodatkowo wyobraźcie sobie to szaleństwo kiedy obok pandy pojawi się doskonale niektórym dzieciom znany kangur z Szkoły Języka Angielskiego Helen Doron w Modlnicy 🙂 Dzieciaki rozkręcą zabawę, a potem o godzinie 18.00 wkroczą dorośli na koncert kolejnej gwiazdy, czyli Zespołu Piękni i Młodzi. Wielu zna ich taneczne przeboje, dlatego tak rozgrzana publiczność na pewno nie będzie potrzebowała wielkiej zachęty by wkroczyć na taneczny parkiet. Tym razem do północy będzie nam grał znany w okolicy Zespół Angels!

Obydwa dni będą obfitować w atrakcje sceniczne, ale wokół też będzie się sporo działo. Dzieciaki będą mogły do woli skakać na dmuchanych zamkach. Będzie też grill, lody, koktajle, w odsłonie gastronomicznej pojawi się również Fundacja Mój Sen. Zajrzyjcie do nich na stoisko, bo nie dość, że zaopatrzycie się w hot dogi lub ciacho to jeszcze pomożecie ich podopiecznym.

W obydwa dni będzie nam też towarzyszył Wielkowiejski Targ. Koniecznie sprawdźcie ofertę tych wystawców.

Przejdź do naszej galerii zdjęć.

Kliknij i przejdź do galerii